Максимальна роздільна здатність відео: |
FullHD/1920x1080
|
Кількість камер: |
2
|
Комбінований пристрій: |
только видеорегистратор
|
Тип кріплення: |
вместо заводского зеркала
|
Вбудований GPS: |
Нет
|
Екран: |
1
|
Вбудований WI-FI: |
Нет
|
Гарантія: 12 месяцев
Опис CYCLONE MR-252 V2
Штатний дзеркало з відеореєстратором CYCLONE MR-252 v2- призначене для заміни заводського дзеркала оснащений вбудованим дисплеєм і режимом 2-х канального відеореєстратора (веде запис того, що відбувається спереду і ззаду автомобіля під час руху). У вимкненому стані це штатний дзеркало заднього виду. При включенні запалювання, пристрій автоматично почне запис. Можливість використання будь-додаткової (PAL) камери (з роз'ємом RCA).
У пристрої є дуже корисна функція-<< режим охорони >>, при активації даного режиму (через меню реєстратора). Після вилучення ключа із замка запалювання і виходу з автомобіля, реєстратор переходить в режим охорони. При виявленні удару, відеореєстратор автоматично запише короткий ролик про подію, що відбулася. Чутливість датчика удару налаштовується в меню відеореєстратора.
Присутній і можливість використання зовнішньої камери в режимі помічника парковки, при включенні задньої передачі, на екрані відобразиться вид з задньої камери і паркувальні лінії, що значно полегшує парковку. Управління та налаштування відеореєстратора проводитися кнопками, які зручно розташовані на верхньому торці дзеркала.
Переваги відеореєстратора в дзеркалі CYCLONE MR-252 v2:
Висока якість зйомки передньої камери
Можливість використовувати зовнішню камеру як помічника при паркуванні
Немає необхідності знімати відеореєстратор коли Ви виходите з автомобіля
На штатному місці дзеркала заднього виду, камера відеореєстратора спрямована під правильним кутом огляду на дорогу. Можливість змінити кут нахилу камери.
Установка такого дзеркала здійснюється шляхом заміни вашого штатного кріплення і займе всього лише пару хвилин. Для цього необхідно зняти штатний дзеркало з кріпленням зі скла, і на металеву накладку, що залишилася на вашому склі - закріпити дзеркало CYCLONE MR-252 v2 ((за допомогою модельних кріплень для дзеркала (серія BR (MR-252), після чого необхідно виконати підключення відеореєстратора до проводки автомобіля, і зробити установку задньої камери. Для установки дзеркала необхідно придбати кріплення до штатного місцем Вашого автомобіля.
Меню відеореєстратора виконано в лаконічному і зрозумілою стилі, мультимовне меню (підтримка англійська, німецька, російська і т.д. мов) полегшує настройку дзеркала.
Основна камера має досить широкий кут огляду в 140 градусів, що дозволяє захопити на відео більше інформації про те, що відбувається перед автомобілем.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Дзеркало-відеореєстратор з HD дозволом запису;
Кут огляду об'єктиву камери 120 градусів;
Роздільна здатність основної камери 1080FHD (1920x1080) 25fps // 1080P (1440x1080) //
720P (1280x720) // WVGA (848x480);
Можливість використання будь-додаткової (PAL) камери (з роз'ємом RCA).
Дисплей TFT LCD 4,3 "(4: 3) яскравість 320 cd / m2:
Швидкість кадрів в секунду: 30;
Можливість використання додаткової камери в режимі паркування (при підключенні додаткового дроти до ліхтаря заднього ходу);
Режим запису: автоматична при включенні, по датчику руху;
Датчик удару (G-sensor);
Налаштування балансу білого (авто. Сонячно, похмуро, мистецтв. Світло);
Налаштування екпозиції;
Накладення дати і часу на відео;
Режим фотозйомки;
Режим перегляду збережених файлів;
Розширення відеофайлу M-JPEG (AVI);
Інтервал запису в хвилинах = 1, 2, 3, 5;
Харчування: від бортової мережі автомобіля;
Вбудований мікрофон;
Меню російською мовою;
Інтерфейс USB 2.0;
Підтримка карт microSD до 32GB.
Читати повністю
Помітили неточність? Повідомте нам.
На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін до 12 місяців в залежності від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті.
Підтвердженням права на безкоштовне гарантійне обслуговування служить заповнений гарантійний талон виробника, або гарантійний талон магазина MOTORMUSIC.
У гарантійному талоні обов'язково вказуються: модель, серійний номер товару, гарантійний термін і дата продажу. Для отримання безкоштовного гарантійного обслуговування зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації товару.
Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).
Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/
Оплата здійснюється в гривнях, за курсом, зазначеним на нашому сайті на момент оплати.
Можливі види оплати:
- безналічний розрахунок з ПДВ (тільки платники ПДВ);
- безналічний розрахунок без ПДВ (для фізичних осіб в інших містах, для фірм неплатників ПДВ);
- WebMoney.
- готівкою розрахунком, миттєвий грошовий переказ через будь-банківське відділення України;
- готівкою розрахунком - на місці з кур'єром.
Оплата, що відправляється в інше місто товару:
Оплата товару з інших міст України здійснюється на вибір по 2 варіантами:
1) Передоплата 100%. Переказ грошей на наш рахунок в банку.
Оплата складається з: вартості товару (див. На сайті) + 1% (від вартості) - банку за послуги з переказу грошей.
2) Післяплата. (Відправляємо тільки Новою Поштою!)
Після оплати через термінал Приват-банку (проста і швидка операція) символічної суми 60-100 грн, Ми висилаємо Вам посилку.
60-100 грн - це орієнтовна вартість доставки товару у Ваше місто і - назад до Києва (в разі, якщо Ви передумали забирати товар)
Оплата повної вартості товару (і вартості перевезення) за вирахуванням авансу 60-100грн, проводиться при отриманні товару в офісі "Нової Пошти" у Вашому місті.
Доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО при сумі замовлення от 2000 грн.
При замовленні до 2000 грн - вартість доставки від 30 грн до 40 грн, в залежності від відстані.
Доставка замовлень здійснюється кур'єрами магазину Мotormusic з понеділка по п'ятницю, як правило - в день замовлення або на наступний.
У суботу та неділю в Києві товар можна купити тільки самовивозом в наших магазинах
Доставка по Україні

Якщо їх немає у Вашому місті - посилкою Укрпошти в будь-яку точку України (PS: Укрпошта працює гірше і повільніше вищеперелічених компаній - не плутати з НОВОЇ ПОШТОЮ).
ВАША ДУМКА