Видеорегистратор Gazer F725

F725
в наличии
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО КИЕВУ *
2599 ГРН
КУПИТЬ БЫСТРЫЙ ЗАКАЗ КУПИТЬ В КРЕДИТ
КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Видеорегистраторы автомобильные Gazer F725
2599.00
2.5 %
0
0
( 0) ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Максимальное разрешение видео:
FullHD/1920x1080
Количество камер:
1
комбинированное устройство:
только видеорегистратор
Тип крепления:
кронштейн на 3М скотче
Встроенный GPS:
Есть
Экран:
Нет
Встроенный WI-FI:
Есть
Встроенный Bluetooth:
Нет
Гарантия: 12 месяцев месяцев

ОПИСАНИЕ Gazer F725

Інноваційний Full HD відеореєстратор з OBD II підключенням і функцією діагностики автомобіля, GPS з функцією SpeedCam і реєстрацією маршрутів та Wi-Fi з унікальним додатком Gazer Dashcam IoV (Internet of Vehicles). Тепер ви зможете стежити за станом вашого автомобіля, налаштовувати роботу режиму охоронного відеоспостереження, аналізувати кожну поїздку з прив'язкою до карти, витрати палива, майстерності вашого водіння, зберігати відео та миттєво ділитися роликами в соціальних мережах, зберігати записи в хмарному сховищі та використовувати Ваш смартфон як Head-UP Display (HUD) з проекцією на лобове скло.

Більше інформації www.gazer.com/ua/carelectronics/products/dashcameras/gazer-f725/

Ключові переваги:


Підключення живлення та діагностика автомобіля за допомогою OBD II роз'єму*
GPS* з фіксацією маршрутів і відображенням їх на карті
ADAS другого покоління, включаючи FCWS і LDWS
SpeedCam* функція попередження про об'єкти на дорозі
Збереження записів в хмарне сховище та соціальна мережа Gazer
Wi-Fi з додатком «Gazer Dashcam IoV» для Android та iPhone
Режим Head-UP Display з проекцією на лобове скло
Full HD реєстратор з WDR
Охоронний запис на парковці та G-сенсор
Бездротова кнопка миттєвого захисту записів
Підтримка карт пам'яті до 128 Gb

Відеореєстратор покоління «Інтернет машин» (IoV)


Gazer F725 – це мініатюрний відеореєстратор від компанії Gazer, що має унікальну інтеграцію з CAN шиною автомобіля. Розміри відеореєстратора складають всього 78x32x38mm, що робить його абсолютно непомітним в салоні. Фіксація реєстратора на лобове скло здійснюється за допомогою 3М кріплення, а сам реєстратор можна легко зняти. Саме кріплення має кут повороту на 360 градусів, що дозволить миттєво змінити напрямок зйомки у разі потреби. На корпусі реєстратора розміщені комутаційні роз'єми для підключення живлення, а також кнопка включеннявиключення живлення пристрою.

OBD II модуль підключення з GPS антеною


Реєстратор підтримує підключення опціонального OBD II модуля з GPS антеною ACG-OBD, який фіксує по кожному окремому маршруту руху автомобіля: координати місця розташування і пройдену відстань, поточну та середню швидкість, загальну витрату палива й витрачену кількість палива за поїздку, час у дорозі, обороти двигуна, оцінює рівень майстерності водія, виставляючи оцінку в балах. У мобільному додатку «Gazer Dashcam IoV» ви зможете переглянути маршрут руху автомобіля на карті Google, який прив'язаний до збережених відеозаписів.

Маючи доступ до всіх даних автомобіля через діагностичний роз'єм OBD II, водій зможе отримати інформацію про будь-які несправності та помилки системи авто максимально своєчасно і буде впевненим в повній справності свого автомобіля. А якщо несправність все-таки виникла – ви дізнаєтеся про це негайно, та зможете звернутися в сервіс для усунення несправностей, надавши дані попередньої діагностики з відеореєстратора Gazer F725. Функція діагностики запускається з програми Gazer Dashcam IoV, та дозволяє перевірити більшість основних параметрів, починаючи з напруги бортової мережі та температури охолоджуючої рідини і закінчуючи тиском у паливній рейці та статусі «лямбда» датчиків, положення дросельної заслонки, температуру й тиск повітря на впуску, навантаження двигуна тощо.
ADAS другого покоління і функція SpeedCam

Функція ADAS дозволяє попереджати водія звуковим сигналом про небезпеку зіткнення з авто по-переду – FCWS і про перетин смуги руху – LDWS, а її друге покоління в реєстраторах Gazer з інтелектуальними настройками зробило даний асистент дійсно ефективним для підвищення безпеку руху. Якщо ваш автомобіль почав різко зближуватися з авто, що рухаєтьс по-переду, і ви не знижуєте швидкість – відеореєстратор подасть застережний звуковий сигнал. Ця функція мінімізує ризик зіткнення в тому випадку, якщо водій на мить відволікся від дорожньої ситуації. При перетині смуги дорожнього руху, а точніше знаходження на смузі більше трьох секунд F725 попереджає водія звуковим сигналом про небезпеку ситуації. У мобільному додатку Gazer Dashcam IoV є можливість налаштувати рівень чутливості функції та швидкість при якій асистенти починають працювати.

Функція SpeedCam, яка працює з опціональним ACG-OBD модулем, дозволяє попереджати водія звуковим сигналом про об'єкти POI. У відеореєстраторі збережена база даних GPS координат різних об'єктів, включаючи стаціонарні радари та камери (Стрілка, TruCam тощо.), а також: лежачих поліцейських, круті повороти, школи та дитячі садочки. При наближенні вашого автомобіля до одного з об'єктів, відеореєстратор з GPS координатами визначає відстані до об'єкта та попереджає водія звуковим сигналом заздалегідь. Базу даних об'єктів можливо оновити самостійно і відредагувати за власними уподобаннями.
Збереження відео в хмарне сховище та соціальна мережа Gazer

Вперше в відеореєстраторах Gazer застосовується функція збереження відеозаписів в хмарне сховище. Власник відеореєстратора Gazer F725 може зберегти будь-який відео фрагмент безпосередньо в хмарне сховище, яке одночасно є і соціальною мережею власників відеореєстраторів Gazer у всьому світі. Вам більше не доведеться турбуватися про зберігання важливих для вас відео фрагментів вашого реєстратора – хмарне сховище Gazer абсолютно безкоштовно та надійно зберігає ваше відео, розміщуючи його в стрічці для всіх власників відеореєстраторів Gazer та користувачів додатка Gazer Dashcam IoV.
Реєстратор з Wi-Fi та додаток Gazer Dashcam IoV

З реєстратором Gazer F725 не потрібно кожен раз виймати карту пам'яті, щоб скопіювати потрібний файл. Завдяки наявності вбудованого Wi-Fi модуля ви легко зможете підключити реєстратор до свого смартфону та працювати з відеозаписами просто на телефоні. Корисною функцією при цьому буде наявність Direct Wi-Fi, з якою при підключенні до реєстратора мобільний інтернет на смартфоні продовжує працювати без інтуїтивного перемикання пристрою на Wi-Fi з'єднання з інтернетом (тільки для Android пристроїв).

Встановивши фірмовий додаток Gazer Dashcam IoV та підключивши смартфон до F725 у Вас з'являється повний доступ до всіх налаштувань відеореєстратора, а також до відео, інформації про поїздку та стан автомобіля після діагностики пристроєм. Завдяки Gazer Dashcam IoV ви зможете зберігати відеозаписи в Ваш смартфон, а також відстежувати дані про всі поїздки, які закріплені за відзнятим відео. Детальне налаштування режиму парковки (під час удару або Time-Lapse з налаштуванням fps), пароль відеореєстратора, включеннявиключення мікрофону, поворот зображення головної камери, дзеркальне відображення другої камери, гучність сповіщень, одиниці вимірювання швидкості-відстані-літражу, роздільна здатність відео тощо. Можливість оперативно ділитися відео в популярних соціальних мережах і месенджерах так само буде доступна завдяки використанню фірмового додатка Gazer Dashcam IoV.
Режим Head-UP Display з проекцією на лобове скло

Використання смартфона як проектора на лобове скло можливе з режимом HUD в мобільному додатку «Gazer Dashcam IoV». При розміщенні вашого смартфона на торпедо авто ви можете отримувати всю інформацію про швидкість, час в дорозі, оберти двигуна, середню швидкість, пройдену відстань, температуру двигуна та витрату палива.
Ця функція здійснюється шляхом відзеркалення зображення смартфона на лобовому склі. Ця функція працює при підключенні реєстратора через опціональний модуль ACG-OBD.
Бездоганна якість зйомки а технологія WDR

Gazer F725 забезпечує бездоганну якість зйомки завдяки потужним характеристикам апаратної та програмної частин пристрою. Модель проводить запис у реальній роздільній здатності Full HD (1920x1080) з широким кутом огляду 140° для повноцінного охоплення проїзної частини в кадрі. Застосування висококласної скляної оптики з шестишаровою просвітленою лінзою об'єктива та великою апертурою F1.8 дозволило досягти максимальної чіткості й деталізації зображення навіть в умовах слабкої освітленості. Такі характеристики забезпечують вражаючу якість запису в будь-який час доби.

В Gazer F725 реалізована технологія автоматичного вирівнювання експозиції WDR (широкий динамічний діапазон). Ця технологія незамінна в охоронних системах відеоспостереження, критичних до наявності важливих деталей на зображенні. Сьогодні ж функція WDR – одна з найбільш затребуваних в автомобільних відеореєстраторах. При різких перепадах освітлення (при виїзді з тунелю, русі авто проти світла й ін.) Дана технологія дозволить уникнути «сліпих» ділянок на відео. Об'єкти, які під час зйомки були занадто засвічені або навпаки – потрапили в тінь, завдяки технології WDR на відеозаписах залишаться чіткими та інформативними.
Охоронний запис на парковці та G-сенсор

Щоб в найважливіший момент відео було збережено, в Gazer F725 реалізований G-сенсор. Датчик зафіксує різкі повороти, гальмування або удари та автоматично захистить відеофайл тривалістю 15 сек. (10сек. до спрацьовування G-сенсора +5 сек. після) від перезапису та збереже його в окрему папку на карті пам'яті. Режим охоронного запису на парковці доступний при використанні опціонального ACG-OBD модуля. Реєстратор переходить в даний режим при виключенні двигуна. Далі девайс починає здійснювати зйомку із зменшеною частотою кадрів в режимі Time-Lapse, що забезпечує ефективний моніторинг обстановки навколо авто під час паркування та економією місця на карті пам'яті. Якщо в такому режимі спрацює G-сенсор, реєстратор перейде до стандартного запису 30 fps та зніме відеоролик тривалістю 3 хвилини, потім знову повертається в режим Time-Lapse. Як тільки ви запустите двигун, реєстратор автоматично повернеться до звичайного режиму роботи. Даний порядок роботи налаштовується в додатку «Gazer Dashcam IoV». Також у додатку відбувається налаштування контролю рівня заряду акумуляторної батареї автомобіля, при досягненні конкретного значення – реєстратор завершить свою роботу і не буде споживати струм для успішного запуску авто.
Робота в необслуговуємому режимі та підтримка карт 128Gb

Мініатюрний реєстратор Gazer F725 працює в необслуговуємому режимі. Водієві не потрібно щоразу запускати його в режим запису або вимикати: робота пристрою повністю автоматизована і ведеться синхронно з включенням/виключенням двигуна. Завдяки функції циклічного запису, зйомка відбувається безперервно, незалежно від заповнення карти пам'яті. Наявність акумуляторної батареї 400mAh дозволяє відеореєстратору коректно зберегти останні відзняті файли та завершити роботу пристроя.

Для забезпечення максимально тривалого архіву записів, відеореєстратор Gazer F725 підтримує карти пам'яті microSDXC об'ємом до 128Gb, що безумовно є топовим показником серед усіх відеореєстраторів.
Переваги комплектації

Як і всі реєстратори Gazer, модель Gazer F725 відрізняється багатою комплектацією. Набір поставки включає не лише все необхідне для підключення та подальшої експлуатації, але і порадує власника додатковими бонусами.

Стандартна комплектація крім самого відеореєстратора містить:
- кріплення на 3М скотчі з можливістю повороту на 360
- автомобільний зарядний пристрій 12-24В з додатковим USB роз'ємом для зарядки портативної електроніки;
- USB кабель живлення;
- карта пам'яті microSDHC Gazer об'ємом 16 Гб (Class 10) + Adapter***;
- детальна інструкція з підключення та експлуатації;
- гарантійний талон.


Модель


Gazer F725

Кількість камер


1

Кут огляду камер


140°

Максимальна роздільна здатність відео


Full HD (1920x1080)

Об'єктив


6-шаровий, скляний,

з просвітленою лінзою

та апертурою F1.8

Можливість повороту камери


Поворот корпусу пристрою

Параметри відео


H.264, MP4

Функція WDR


Да

Запис звуку


Так

Відключення мікрофону


Так

Підтримка карт пам'яті


microSDXC, до 128GB

Накладання часу та дати


Так

Автоматичне увімкнення при подачі живлення


Так, в режимі запису

Автоповорот зображення


Так, на 180°

Циклічний запис відео


Так

Тип кріплення на скло


на 3М скотчі

GPS модуль


Так

G-сенсор


Так, з додатковими налаштуваннями чутливості

Режим охоронного запису на парковці


Так

Wi-Fi


Так

Додаток


«Gazer Dashcam IoV» для ОС Android и iOS

Time-Lapse запис


Так, в режимі паркування

Живлення


5В, БП 12-24В від

автомобільної розетки

АКБ


Вбудована, 400 mAh

Пульт ДК


Так

Габарити, мм


78х32х38

Вага, г


42

Читать полностью

Заметили неточность? Сообщите нам.
Пожалуйста, оставьте свой отзыв. Это поможет другим пользователям ознакомиться с данным товаром и определиться с выбором.

ВАШЕ МНЕНИЕ

добавить

На товары в нашем магазине предоставляется гарантия, подтверждающая обязательства по отсутствию в товаре заводских дефектов. Гарантия предоставляется на срок до 12 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. 

Подтверждением права на бесплатное гарантийное обслуживание служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон магазина MOTORMUSIC .

В гарантийном талоне обязательно указываются: модель, серийный номер товара, гарантийный срок и дата продажи. Для получения бесплатного гарантийного обслуживания сохраняйте гарантийный талон на протяжении всего срока эксплуатации товара.Пожалуйста, проверьте комплектность и отсутствие дефектов в товаре при его получении (комплектность определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации).  

Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/

Оплата производится в гривнах, по курсу, указанному на нашем сайте на момент оплаты. 

Возможные виды оплаты:

-безналичный расчет с НДС (только плательщики НДС);

-безналичный расчет без НДС (для физических лиц в других городах, для фирм неплательщиков НДС);

-WebMoney.

-наличным расчетом, мгновенный денежный перевод через любое банковское отделение Украины;

-наличным расчетом - на месте с курьером.

Оплата, отправляемого в другой город товара:

Оплата товара с других городов Украины осуществляется на выбор по 2 вариантам:

1) Предоплата 100%. Перевод денег на наш счет в банке. 
Оплата складывается из: стоимости товара (см. на сайте) +1% (от стоимости) - банку за услуги по переводу денег.

2) Наложенным платежом. (Отправляем только Новой Почтой!)
После оплаты через терминал Приват-банка (простая и быстрая операция) символической суммы 50-80 грн., мы высылаем Вам посылку.
50-80 грн. - это ориентировочная стоимость доставки товара в Ваш город и - обратно в Киев (в случае, если Вы за ночь передумали забирать товар)

Оплата полной стоимости товара (и стоимости перевозки) за вычетом аванса 50-80грн, производиться при получении товара в офисе "Новой Почты" в Вашем городе.

Доставка по Киеву БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2000 грн.

При заказе до 2000 грн - стоимость доставки от 30 грн. до 40 грн., в зависимости от расстояния .
Доставка заказов осуществляется  курьерами магазина Мotormusic с понедельника по пятницу,  как правило - в день заказа или на следующий. 
В субботу и воскресенье в Киеве товар можно купить только самовывозом в наших магазинах Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется с помощью украинских компаний-перевозчиков: САТ , Автолюкс , Новая ПочтаГюнселДеливери, ИнТайм и др.  


Если их нет в Вашем городе - посылкой  Укрпочты в любую точку Украины (PS: Укрпочта работает хуже и медленнее вышеперечисленных компаний - не путать с НОВОЙ ПОЧТОЙ).

ТОП ПРОДАЖ РАЗДЕЛА Видеорегистраторы автомобильные
Видеорегистраторы автомобильные LUXURY ДВР-зеркало DV-800
1698 991 ГРН
Видеорегистраторы автомобильные CYCLON DVA-02
467 406 ГРН
Видеорегистраторы автомобильные DIXON DVR-R300 GPS
2972 2264 ГРН
Видеорегистраторы автомобильные CYCLON MR-53
1589 1353 ГРН
Автомагнитолы Киев © Motormusic 2008-2020