Парктроник Gazer PA45R

PA45R
Код товара: exx-13366
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ
в наличии
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ
5022 ГРН
КУПИТЬ БЫСТРЫЙ ЗАКАЗ КУПИТЬ В КРЕДИТ
КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Парктроники Gazer PA45R
5022.00
2.5 %
0
0
( 0) ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Задний, передний:
Задний
Количество датчиков:
4
Дисплей:
Нет
С камерой заднего вида:
Только парктроник
Диаметр датчика. мм:
16,5
Цвет датчиков:
черный
Функция запоминания препятствий:
Есть

Описание Gazer PA45R


Парктроніки Gazer PA45R

з професійними датчиками 58 kHz і тригонометричною системою розрахунку відстаней забезпечують високу надійність і точність вимірювань. Gazer PA40R можна об'єднати з передньої системою, підключити до опціонального дисплею PAD20 або до будь-якої моделі дзеркала заднього виду Gazer для відображення індикації разом із зображенням камери заднього виду. Система паркування Gazer PA45R включає внутрішні датчики для установки на одному рівні із бампером.

Ключові переваги


Професійні датчики 58 kHz та інноваційний принцип визначення відстані на основі тригонометричних рівнянь
Об'єднання задньої і передньої системи в єдину, з підключенням до загального дисплею або динаміку
Самодіагностика неполадок при ввімкненні, автоматичне визначення запасного колеса і фаркопа
Підключення до опціонального дисплею PAD20 і дзеркалам Gazer для відображення графічної інформації одночасно із зображенням камери заднього виду
Внутрішні датчики для установки на одному рівні із бампером
Налаштування висоти установки, дальності роботи і геометрії бампера за допомогою DIP перемикачів на центральному блоці
Опціональний програматор для професійного налаштування
Надійне виконання проводки підключення, підвищений захист датчиків від пилу і вологи IP67

Парктроніки Gazer PA45R з професійними ультразвуковими датчиками 58 kHz і тригонометричною системою розрахунку відстаней забезпечують високу надійність і точність вимірювань до будь-яких об'єктів і при будь-якій температурі, дозволяють встановити датчики нижче стандартного рівня або на різній висоті, налаштувати під особливості будь-якого автомобіля і навіть на визначення бордюрів. Паркувальний асистент Gazer PA45R можливо об'єднати з передньої системою Gazer PA40F/PA45F в єдину систему, підключити до опціонального дисплею PAD20 або до будь-якої моделі дзеркала заднього виду Gazer для відображення індикації разом із зображенням камери заднього виду. Система паркування Gazer PA45R містить внутрішні датчики для установки на одному рівні із бампером.

Професійні датчики і тригонометричний розрахунок відстані


Паркувальна система Gazer PA45R використовує професійні ультразвукові датчики з частотою роботи 58kHz, що дозволяє значно підвищити точність і надійність вимірювань, а також встановлювати датчики нижче стандартного рівня. Датчики мають максимальний кут виявлення по горизонталі, що виключає пропуски і сліпі зони між датчиками. Вони спеціально розроблені для використання в різних погодних умовах. Чутливість і точність датчиків не знижуються в залежності від температури на вулиці, будь то сильні морози або спекотні літні дні. Датчики також повністю захищені від бруду і води за стандартом IP67.

При обчисленні відстаней парктронік Gazer PA45R використовує алгоритм визначення об'єктів, заснований на тригонометричних рівняннях. Для прорахунку відстані до перешкоди використовуються дані відразу з двох датчиків. Таким чином ви отримуєте точну інформацію про відстань до перешкоди, а не відстань від одного окремого датчика до об'єкта, як в інших паркувальних системах. Завдяки цьому датчики паркувальної системи можна встановлювати на різній відстані один від одного і на різній висоті, враховуючи при цьому всі особливості бампера автомобіля. Всі параметри легко налаштовуються під час установки системи за допомогою блоку перемикачів на центральному блоці або за допомогою програматора Gazer PAC30.

Об’єднання задньої та передньої систем


Парктронік Gazer PA45R (rear) являє собою систему паркувального асистента для установки в задній бампер автомобіля, має окремий блок керування і комплектується чотирма датчиками. Також в автомобіль може бути встановлена система паркувального асистента в передній бампер Gazer PA40F (front), яка має окремий блок керування і чотири датчика. Системи створені таким чином спеціально для того, щоб виключити зайву прокладку дротів, уникнути наводок або перешкод при передачі сигналів від датчиків до блоку керування. При цьому передня і задня системи паркування Gazer з легкістю об'єднуються в єдину систему кабелем зі стандартного комплекту поставки.

При об'єднанні двох систем в єдину використовується загальний динамік або підключення до дисплею Gazer PAD20. При русі назад передня система також залишається активною і повідомляє про наближення до об'єктів. Звукова частота сигналів передньої і задньої систем значно відрізняються, щоб водій на слух зміг легко розрізнити їх і миттєво відреагувати. При підключенні єдиної системи до дзеркала Gazer на зображенні виводиться індикація задньої системи, а загальний динамік подає звукові оповіщення з двох систем одночасно.

Самодіагностика та алгоритми сповіщень


Паркувальний асистент Gazer PA45R проводить діагностику справності всіх датчиків при кожному включенні системи. Якщо який-небудь з датчиків виявиться пошкоджений або несправний, система проінформує про це. Також система автоматично ідентифікує закріплені на автомобілі аксесуари та обладнання, такі, як фаркоп, запасне колесо та навіть підніжка, і виключає ці об'єкти із зони виявлення перешкод. Також можливо більш точно налаштувати зони виявлення за допомогою перемикачів на центральному блоці або за допомогою комп'ютера і програматора Gazer PAC30.

Для забезпечення комфортного паркування або руху заднім ходом паркувальна система Gazer PA45R розділяє видимий простір позаду бампера автомобіля на статичну (ближню) і динамічну (далеку) зони. Якщо об'єкт перестав наближатися до автомобіля в динамічній (дальній) зоні, то система припиняє звукові оповіщення і відновлює тільки якщо відстань знову починає скорочуватися. При цьому в статичній (ближній) зоні звукові оповіщення тривають постійно, навіть якщо відстань не скорочується.
Підключення до дисплею та дзеркал Gazer

Парктронік Gazer PA45R стандартно комплектується динаміком, який сповіщає про наявність перешкод і наближення до них. Гучність динаміка можна відрегулювати або при необхідності відключити. Для візуального визначення перешкод і відстані до системи підключається опціональний графічний LCD дисплей Gazer PAD20, який приєднується замість стандартного динаміка. Дисплей підтримує роботу як з однією системою (тільки задньою або тільки передньою), так і з двома системами одночасно, відображає карту перешкод в графічному вигляді, відстань до перешкод і виробляє звукове сповіщення, причому звук різної частоти для передньої і задньої систем.

Система паркування Gazer PA45R сумісна з будь-якою моделлю дзеркала заднього виду Gazer, як серій MM/MU з вбудованим монітором, так і з серіями MMR/MUR з монітором і відеореєстратором. Підключення відбувається через кабель динаміка/дисплея в аналогічний роз'єм на стандартній проводці дзеркала Gazer. При цьому графічна інформація про перешкоди виводиться над зображенням камери заднього виду у вигляді різнокольорових кругів, зо заповнюються, у верхній частині картинки. При такому використанні одночасно підключається і дзеркало, і динамік, що дозволяє орієнтуватися при паркуванні як по графічній інформації, так і за попереджувальними звуковими сигналами.

Можливості установки і налаштування


Датчики парктронік Gazer PA45R мають унікальну розбірну конструкцію та призначені для установки в бампер зсередини. Кріплення датчиків размещюють на внутрішню частину бампера, і в нього монтується сам датчик. Таким чином видима ззовні частина датчика знаходиться на одному рівні з поверхнею бампера. Таким чином Gazer PA45R повністю подібний до оригінального паркувального асистенту, який встановлює завод-виробник автомобілей. Для корректної роботи системи важливо, щоб кожен датчик бул встановлений перпендикулярно до землі або щоб кут нахилу не перевищував 6 градусів.

При установці паркувальної системи Gazer PA45R для більшості автомобілів всі необхідні параметри можна задати за допомогою перемикачів на корпусі центрального блоку. Якщо бампер автомобіля має нестандартний вигин або необхідно більш точно налаштувати роботу системи, можна скористатися опціональним програматором PAC30. За допомогою програматора можна точно налаштувати такі параметри як відстань між датчиками, висота установки датчиків, вигин бампера, порядок розташування датчиків, змінити статичні і динамічні зони, налаштувати ширину видимості кожного окремого датчика, а також налаштувати звукову частоту попереджувальних сигналів.

Комплект поставки та рівень виконання


Комплект паркувальної системи Gazer PA45R призначений для професійної установки і включає в себе центральний блок керування, 4 датчика з кріпленням для внутрішнього встановлення, динамік, комплект проводки, а також спеціальну фрезу, лінійку для розмітки бампера, інструкцію по встановленню та налагодженню.

Всі компоненти системи і складові комплекту вироблені Gazer за найвищими стандартами автовиробників і відповідають найвищим вимогам щодо якості та безпеки. Так, всі дроти від датчиків до центрального блоку поміщені в гофроізоляцію і додатково екрановані, датчики мають високу ступінь захисту IP67 і максимально широкий температурний діапазон роботи, оснащені спеціальними герметичними роз'ємами. У комплекті передбачений подовжувач динаміка/монітора для прокладки в передню частину салону довжиною 8 метрів, фреза має вбудовану пружину для максимально точної і обережного свердління.

Основні характеристики


Напруга живлення


9V-16V DC

Максимальне споживання


400 mA

Гучність динамика


95dB

Регулювання гучності


Так (Low/High/OFF)

Кількість датчиків


4 шт

Діаметр датчика


16,5 мм

Частота роботи датчика


58 kHz

Тип датчика


Пасивний

Можливість зміни кута установки


Ні

Мінимальна висота установки


30 см

Можливість установки датчиків на різній висоті


Так

Мінимальна відстань виявлення


від 30 см

Максимальна відстань виявлення


2,80 м

Точність вимірювання


1 см

Швидкість реакції


0,08 сек

Логичні зони вимірювання


Так, 2 зони (динамічна та статична)

Налаштування системи


Так, DIP перемикачі або програматор

Автоматичне навчання бамперфаркоп


Так

Самодіагностика


Так

Визначення перешкод


принцип тріангуляції

Температура зберігання


-40 С - +90 С

Робоча температура


-30 С - +70 С

Ступінь захисту датчику


IP67

Ступінь захисту центрального блоку


IP40

Читать полностью

Заметили неточность? Сообщите нам.
Пожалуйста, оставьте свой отзыв. Это поможет другим пользователям ознакомиться с данным товаром и определиться с выбором.

ВАШЕ МНЕНИЕ

добавить

На товары в нашем магазине предоставляется гарантия, подтверждающая обязательства по отсутствию в товаре заводских дефектов. Гарантия предоставляется на срок до 12 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. 

Подтверждением права на бесплатное гарантийное обслуживание служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон магазина MOTORMUSIC .

В гарантийном талоне обязательно указываются: модель, серийный номер товара, гарантийный срок и дата продажи. Для получения бесплатного гарантийного обслуживания сохраняйте гарантийный талон на протяжении всего срока эксплуатации товара.Пожалуйста, проверьте комплектность и отсутствие дефектов в товаре при его получении (комплектность определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации).  

Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/

Оплата производится в гривнах, по курсу, указанному на нашем сайте на момент оплаты. 

Возможные виды оплаты:

-безналичный расчет без НДС (для физических лиц в других городах, для фирм неплательщиков НДС);

-WebMoney.

-наличным расчетом, мгновенный денежный перевод через любое банковское отделение Украины;

-наличным расчетом - на месте с курьером.

Оплата, отправляемого в другой город товара:

Оплата товара с других городов Украины осуществляется на выбор по 2 вариантам:

1) Предоплата 100%. Перевод денег на наш счет в банке. 
Оплата складывается из: стоимости товара (см. на сайте) +1% (от стоимости) - банку за услуги по переводу денег.

2) Наложенным платежом. (Отправляем только Новой Почтой!)
После оплаты через терминал Приват-банка (простая и быстрая операция) символической суммы 50-80 грн., мы высылаем Вам посылку.
50-80 грн. - это ориентировочная стоимость доставки товара в Ваш город и - обратно в Киев (в случае, если Вы за ночь передумали забирать товар)

Оплата полной стоимости товара (и стоимости перевозки) за вычетом аванса 50-80грн, производиться при получении товара в офисе "Новой Почты" в Вашем городе.

Доставка по Киеву БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2000 грн.

При заказе до 2000 грн - стоимость доставки от 30 грн. до 40 грн., в зависимости от расстояния .
Доставка заказов осуществляется  курьерами магазина Мotormusic с понедельника по пятницу,  как правило - в день заказа или на следующий. 
В субботу и воскресенье в Киеве товар можно купить только самовывозом в наших магазинах Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется с помощью украинских компаний-перевозчиков: САТ , Автолюкс , Новая ПочтаГюнселДеливери, ИнТайм и др.  


Если их нет в Вашем городе - посылкой  Укрпочты в любую точку Украины (PS: Укрпочта работает хуже и медленнее вышеперечисленных компаний - не путать с НОВОЙ ПОЧТОЙ).

ТОП ПРОДАЖ РАЗДЕЛА Парктроники
Парктроники Parkvision PPS-144 BLACK
2535 1560 ГРН
Парктроники Tiger TG-P8/silver
2480 2040 ГРН
Автомагнитолы Киев © Motormusic 2008-2021