Карты для GPS-навигаторов Garmin Navlux CE

Navlux CE
нет в наличии
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО КИЕВУ *
513 ГРН
Нашли дешевле? Уведомить о наличии КУПИТЬ В КРЕДИТ
КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Карты для GPS-навигаторов Garmin Navlux CE
513.00
2.5 %
0
0
( 0) ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

ОПИСАНИЕ Garmin Navlux CE

НавЛюкс CE - це інноваційний продукт створений з думкою про водія, який потребує надійної навігаційної системи для користування в умовах реалій українських автошляхів. Наша карта - целіцензійний продукт, розроблений спеціально для навігаторів на операційній системі Windows CE, з використанням величезного досвіду розробки карт для Garmin, світового лідера на ринку автомобільної навігації.

Карта НавЛюкс СЕ виготовлена з повним використанням даних картографічного продукту НавЛюкс Гармін. Опис релізів карти НавЛюкс СЕ повністю співпадає з релізами НавЛюкс Гармін. Ознайомитись з релізами продукту НавЛюкс можна на сторінці опису релізу.

Перелік приладів сумісних з НавЛюкс СЕ:
Портативні прилади:
Alpine, Atlas, Baxster, Bellfort, Celsior, Challenger, CYCLON, Digital, Digma, Dixon, EasyGo, Element GPS, Ergo, Globex, GoClever, Lauf, Lexand, MiTAC, Modecom, Mystery, NAVI, Navon, NEC, Niteo, PalMann, Pioneer, Prestigio, Prology, Ritmix, Shuttle, Sigma, Supra, Synteco, Tenex, TeXet, Treelogic, X-Digital, Визиком та інші
Вбудовані прилади:
7 TEC, ACV, Alpine, Audiosources, Autofun, Blaupunkt, Celsior, Challenger, Clarion, Clayton, CYCLON, Digital, Dynavin, EasyGo, Fly Audio, Globex, GoClever, Hyundai, Insider, Jensen, JVC, Kenwood, LUX, Motevo, MyDean, Mystery, Nakamichi, nTray, Orion, Phantom, Philips, Pioneer, PMS, Power Acoustik, Prology, Road Rover, Shivaki, Shuttle, Sony, Supra, Synteco, Winca, Witson, Yurson та інші

Ключові властивості НавЛюкс СЕ:

Виняткова деталізація
Детальне покриття НавЛюкс 2014 R1 охоплює 1052 міста (93% міського населення України), що поділяються на три рівні деталізації - Стандартний, Розширений і Преміум. Детальне покриття охоплює 185 173 км доріг, в тому числі 51 258 км міжміських трас. База даних точок інтересу містить 220 000 POI.
Сполучено всі 30 762 населених пунктів України. Загальна протяжність дорожньої мережі становить 623 920 км. Дорожню мережу утворюють 280 358 км доріг з покриттям, 22 495 км дворових проїздів, 321 067 км грунтівок і 5 684 км пішохідних доріг.
Геометрична коректність і точність щодо ПДР
Дороги розділені у відповідності до осьових смуг розмітки, що забезпечує маршрути з коректними маневрами і під'їзди до місця призначення з відповідного боку руху.
Актуальні умови і можливості проїзду
Інформація про заборону поворотів, обмеження швидкості, напрямки руху і можливості проїзду збирається нашими фахівцями виключно з дійсної дорожньої ситуації реального світу.
Контури будинків з адресною інформацією
Забудова має вірну форму, нумерацію (за наявності) та виділена кольором за соціальним призначенням: торговельні центри, навчальні та медичні заклади, промислова забудова, будинки загального призначення.
Легальність
НавЛюкс розробляється виключно на ліцензійному ПО ESRI ArcGis і Manifold System з використанням найсучасніших супутникових знімків і ліцензійного картографічного матеріалу.
Підтримка користувача
Карта тестується в реальних умовах штатними і позаштатними тестувальниками, щоденно та регулярно оновлюється.

Технологічні властивості НавЛюкс СЕ:

Навігація до парадного
Детальне покриття дворових проїздів.  Навігація до парадного                                  
 

Допомога в дотриманні швидкісного режиму

За допомогою функції попередження водія про обмеження швидкості, пересування у місті та за його межами буде безпечнішим. Жоден дорожній знак не залишиться непоміченим в картах з удосконаленим рівнем деталізації (для міст в Преміум, для трас - Преміум та Розширений).                                            
 

Допомога в проїзді перехресть

Зроблено на основі реальних об'іздів місцевості! З функцієюї допомоги в проїзді перехресть Ви зможете обрати найзручнішу смугу руху для виконання маневру. Карта покаже вам найзручнішу смугу для виконнання наступного маневра, якщо це складний відрізок дороги! Жодне перехрестя та знак не залишаться непоміченими в картах зудосконаленим рівнем деталізації (для міст в Преміум, для трас - Преміум та Розширений).
 

Багатомовність - укр./рос./англ.
Відтепер, з новою функцією багатомовності, є можливість шукати населені пункти, вулиці та точки інтересу зручною для користувача мовою. Багатомовность реалізована дляназв усіх 30 762 населених пунктів України, а також для усіх назв вулиць в карті НавЛюкс та для всіх РОІ у Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Севастополі, Запоріжжі та у Кривому Розі.                                                                  
 

Адресний пошук з літерами та дробами
[Point Addressing]

Функція, за допомогою якої тепер можна легко знаходити адресу з літерою, дробом чи корпусом і будувати максимально зручний і точний маршрут.
 
POI
База даних точок інтересу містить 220 000POI. Понад 160 000 POI мають телефони і адресну інформацію.
 

Опис основних функцій НавЛюкс СЕ

Рівні деталізації покриття в містах

Детальне покриття НавЛюкс 2014 R1 охоплює 1052 міста (93% міського населення України), що поділяються на три рівні деталізації - Стандартний, Розширений і Преміум.

Стандартний рівень деталізації охоплює 920 населених пунктів і містить:
адресну базу, точну мережу доріг, POI, контури будинків з розділенням за соціальним призначенням та картографічну основу (зелені зони, гідрографія тощо):Розширений рівень
деталізації охоплює 73 міста,
містить всі характеристики покриття стандартного рівня деталізації, а також:
- дворові проїзди і маршрутизацію до парадного.
Покриття з розширеним рівнем деталізації охоплює більшість обласних центрів і великих міст.Для карти НавЛюкс 2014 R1 розроблено карту 1 міста розширеного рівня деталізації.

Рівень деталізації Преміум охоплює 59 міст,
містить усі характеристики покриття розширеного рівня деталізації, а також:
- адресний пошук з літерами і дробами [Point Addressing];
- допомогу в дотриманні швидкісного режиму [Speed Limit];
Покриття з рівнем деталізації Преміум охоплює міста-мільйонники і низку обласних центрів.

Для карти НавЛюкс 2014 R1 оновлено карти 2 міст до рівня деталізації Преміум.

Рівень деталізації Преміум. Результат адресного пошуку з літерами і дробами [Point Addressing]:


Рівень деталізації Преміум. Вигляд карти з адресами, що містять літери і дроби [Point Addressing]:
Покритя НавЛюкс СЕ:
Детальне покриття НавЛюкс 2014 R1 охоплює 1052 міста (93% міського населення України), що поділяються на три рівні деталізації - Стандартний, Розширений і Преміум.

Стандартний рівень деталізації охоплює 920 населених пунктів і містить:
адресну базу, точну мережу доріг, POI, контури будинків з розділенням за соціальним призначенням та картографічну основу (зелені зони, гідрографія тощо).

Розширений рівень деталізації охоплює 73 міста,
містить всі характеристики покриття стандартного рівня деталізації, а також:
- дворові проїзди і маршрутизацію до парадного.
Покриття з розширеним рівнем деталізації охоплює обласні центри і великі міста.

Рівень деталізації Преміум охоплює 59 міст,
містить всі характеристики покриття розширеного рівня деталізації, а також:
- адресний пошук з літерами і дробами [Point Addressing];
- допомога в дотриманні швидкісного режиму [Speed Limit];
Покриття з рівнем деталізації Преміум охоплює 17 обласних центрів, у тому числі, міста-мільйонники.

Дорожню мережу утворюють 280 358 км доріг з покриттям, 22 495 км дворових проїздів, 321 067 км грунтівок і 5 684 км пішохідних доріг. Загальна протяжність дорожньої мережі становить 623 920 км. Детальне покриття охоплює 185 173 км доріг. Сполучено всі 30 762 населених пунктів України. База даних точок інтересу містить 220 000 POI.

Читать полностью

Заметили неточность? Сообщите нам.
Пока нет отзывов о товаре

ВАШЕ МНЕНИЕ

добавить

На товары в нашем магазине предоставляется гарантия, подтверждающая обязательства по отсутствию в товаре заводских дефектов. Гарантия предоставляется на срок до 12 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. 

Подтверждением права на бесплатное гарантийное обслуживание служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон магазина MOTORMUSIC .

В гарантийном талоне обязательно указываются: модель, серийный номер товара, гарантийный срок и дата продажи. Для получения бесплатного гарантийного обслуживания сохраняйте гарантийный талон на протяжении всего срока эксплуатации товара.Пожалуйста, проверьте комплектность и отсутствие дефектов в товаре при его получении (комплектность определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации).  

Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/

Оплата производится в гривнах, по курсу, указанному на нашем сайте на момент оплаты. 

Возможные виды оплаты:

-безналичный расчет с НДС (только плательщики НДС);

-безналичный расчет без НДС (для физических лиц в других городах, для фирм неплательщиков НДС);

-WebMoney.

-наличным расчетом, мгновенный денежный перевод через любое банковское отделение Украины;

-наличным расчетом - на месте с курьером.

Оплата, отправляемого в другой город товара:

Оплата товара с других городов Украины осуществляется на выбор по 2 вариантам:

1) Предоплата 100%. Перевод денег на наш счет в банке. 
Оплата складывается из: стоимости товара (см. на сайте) +1% (от стоимости) - банку за услуги по переводу денег.

2) Наложенным платежом. (Отправляем только Новой Почтой!)
После оплаты через терминал Приват-банка (простая и быстрая операция) символической суммы 50-80 грн., мы высылаем Вам посылку.
50-80 грн. - это ориентировочная стоимость доставки товара в Ваш город и - обратно в Киев (в случае, если Вы за ночь передумали забирать товар)

Оплата полной стоимости товара (и стоимости перевозки) за вычетом аванса 50-80грн, производиться при получении товара в офисе "Новой Почты" в Вашем городе.

Доставка по Киеву БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2000 грн.

При заказе до 2000 грн - стоимость доставки от 30 грн. до 40 грн., в зависимости от расстояния .
Доставка заказов осуществляется  курьерами магазина Мotormusic с понедельника по пятницу,  как правило - в день заказа или на следующий. 
В субботу и воскресенье в Киеве товар можно купить только самовывозом в наших магазинах Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется с помощью украинских компаний-перевозчиков: САТ , Автолюкс , Новая ПочтаГюнселДеливери, ИнТайм и др.  


Если их нет в Вашем городе - посылкой  Укрпочты в любую точку Украины (PS: Укрпочта работает хуже и медленнее вышеперечисленных компаний - не путать с НОВОЙ ПОЧТОЙ).

 
email: sale@motormusic.kiev.ua
---------------------------------------
1 точка. КИЕВ, бульвар Перова, 19, авторынок., пав.26
Валерий

+380673984295
+380635083354

+380500711770
На карте motormusic.kiev.ua
------------------
2. точка с установкой.
КИЕВ, наб. Луговая, 8, Судоремонтный завод
на проходной- пропуск "на автозвук"
Григорий
+380662722917- 14-16.12.18- выходной
+380975073963
+380635083354

На карте audio4car
-------------------------------
дежурный тел. = +380973500425 Игорь
УСТАНОВКА: audio4car Набережно-Луговая 8


Автомагнитолы Киев © Motormusic 2008-2018