Ресивер Alpine UTE-72BT

UTE-72BT
в наличии
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО КИЕВУ *
3224 ГРН
Нашли дешевле? В КОРЗИНУ БЫСТРЫЙ ЗАКАЗ КУПИТЬ В КРЕДИТ
КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Автомагнитолы (без видео) Alpine UTE-72BT
3224.00
2.5 %
0
0
( 12) ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Панель:
Съёмная
Подсветка:
Красная
CD привод:
Нет
USB вход:
Фронтальный
Разъем под SD-карту:
Нет
Bluetooth:
Есть
Пульт ДУ в комплекте:
Нет
Кириллица на дисплее:
Да
Управление сабвуфером:
Да

ОПИСАНИЕ Alpine UTE-72BT

ЦИФРОВИЙ МЕДІА-РЕСІВЕР З МОДУЛЕМ BLUETOOTH® - UTE-72BT


Висока якість звуку і універсальні функції за помірною ціною


Знаменита якість звуку Alpine та зручність вбудованої бездротової технології Bluetooth Plus у цифровому медіа рисевері UTE-72BT - це саме те, що вам потрібно. Відтворюйте музику з iPod® або iPhone® через кабель USB (продається окремо) та керуйте відтворенням музики та функціями пошуку напряму з головного пристрою. Ви також маєте змогу перейти у режим Direct Control і керувати відтворенням безпосередньо з iPod® та iPhone®. Додаток Direct mode дозволяє Вам насолоджуватися звучанням будь-якого додатка iPhone через автомобільні динаміки під час зарядки Вашого телефону, що дуже зручно при прослуховуванні інтернет-радіо або для навігаційних додатків. Використовуйте кнопку регулювання звуку CTRL, щоб запустити додаток Siri на Вашому iPhone 4S/iPhone 5 для управління музичним відтворенням і здійснення викликів. Цей додаток також сумісний з телефонами Android з функцією голосового керування. Якість звуку значно посилена унікальною технологією Alpine MediaXpander, особливо для відтворення стислих медіа-файлів, наприклад, MP3. Зручний порт USB і 3.5-міліметровий допоміжний вхід на передній панелі пристрою забезпечать зручність відтворення з USB-накопичувача або MР3-плеєра. Цей пристрій не обладнаний оптичним CD- приводом.


Вбудований Bluetooth® Plus: зручніший і функціональніший


Інтерфейс Bluetooth® Plus став ще зручнішим, з новими покращеними функціями відмінної підтримки телефону в автомобілі.

Потокове відтворення аудіо по Bluetooth®


Окрім можливості використовувати телефон в режимі гучного зв'язку hands - free, модуль Bluetooth® дозволяє Вам насолоджуватися безпровідним потоковим відтворенням аудіо.
Ця зручна функція дозволяє підключити Ваш телефон за допомогою безпровідних технологій, щоб Ви мали змогу прослуховувати усю збережену на ньому музику, а також відтворювати потокове аудіо та управляти аудіофайлами з інтернет-радіостанцій і персонального веб-радіо, таких як Spotify, TuneIn, AUPEO, Last FM або Audible. Завдяки швидкому і надійному підключенню Alpine Bluetooth®, якість звуку завжди залишається на висоті.

Нові функції телефону


Bluetooth Plus дозволяє переводити виклики в режим утримання і перемикати до 2 вхідних викликів. П'ять фіксованих режимів придушення відлуння підвищують якість мови. Різні значки, такі як акумулятор, текстове повідомлення і якість сигналу, надають необхідну інформацію.

Покращені функціональні можливості телефонної книги


Зручні нові функції включають автоматичне оновлення телефонної книги і простий алфавітні пошук по телефонній книзі. Можна також швидко прокручувати список контактів в телефонній книзі або шукати контакти за іменем.

Вдосконалене керування медіатекою


Можна слухати музику, що зберігається у телефоні з підтримкою Bluetooth®, з відображенням назви композитора, імені виконавця й іншої інформації. Швидке і стійке з'єднання Bluetooth гарантує незмінну першокласну якість звуку.

Підтримка живлення для портативних жорстких дисків (HDD)


Цей головний пристрій витримує навантаження в 1 Ампер через порт USB, щоб дати вам змогу підключати і керувати портативними жорсткими дисками USB. Це дозволить вам насолоджуватися всією музичною бібліотекою у вашому автомобілі.

Швидке заряджання для iPhone


Чим швидше ваш iPhone зарядиться, тим краще! Ці головні пристрої оснащені функцією швидкого заряджання з максимальною силою струму у 1 Ампер для швидкого підзаряджання батареї Вашого iPhone.

Функціональні можливості технології Bass Engine


Ці головні пристрої оснащені вбудованим еквалайзером з 10 попередніми налаштуваннями. Ви можете швидко перемикатися між налаштуваннями звуку, щоб забезпечити максимально можливу якість звучання системи залежно від типу музики, яку ви слухаєте. Для подальшого налаштування звучання в ресівері передбачений 3-смуговий параметричний еквалайзер .

Повне задоволення від iPod та iPhone


Даний пристрій забезпечує високошвидкісне USB-підключення і дозволяє Вам насолоджуватися функціями вашого iPod або iPhone. Разом з чудовою якістю звуку і зручністю управління, ви також отримуєте швидкий пошук музики за піснею, виконавцем, альбомом, тощо).

Завжди на зв'язку


За допомогою функції Alpine APP Direct ви можете прослуховувати музику з будь-якого додатка iPhone через динаміки автомобіля. Насолоджуйтеся збереженою музикою, інтернет-радіо і багатьом іншим.


Читать полностью

Заметили неточность? Сообщите нам.
Пока нет отзывов о товаре

ВАШЕ МНЕНИЕ

добавить

На товары в нашем магазине предоставляется гарантия, подтверждающая обязательства по отсутствию в товаре заводских дефектов. Гарантия предоставляется на срок до 12 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. 

Подтверждением права на бесплатное гарантийное обслуживание служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон магазина MOTORMUSIC .

В гарантийном талоне обязательно указываются: модель, серийный номер товара, гарантийный срок и дата продажи. Для получения бесплатного гарантийного обслуживания сохраняйте гарантийный талон на протяжении всего срока эксплуатации товара.Пожалуйста, проверьте комплектность и отсутствие дефектов в товаре при его получении (комплектность определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации).  

Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/

Оплата производится в гривнах, по курсу, указанному на нашем сайте на момент оплаты. 

Возможные виды оплаты:

-безналичный расчет с НДС (только плательщики НДС);

-безналичный расчет без НДС (для физических лиц в других городах, для фирм неплательщиков НДС);

-WebMoney.

-наличным расчетом, мгновенный денежный перевод через любое банковское отделение Украины;

-наличным расчетом - на месте с курьером.

Оплата, отправляемого в другой город товара:

Оплата товара с других городов Украины осуществляется на выбор по 2 вариантам:

1) Предоплата 100%. Перевод денег на наш счет в банке. 
Оплата складывается из: стоимости товара (см. на сайте) +1% (от стоимости) - банку за услуги по переводу денег.

2) Наложенным платежом. (Отправляем только Новой Почтой!)
После оплаты через терминал Приват-банка (простая и быстрая операция) символической суммы 50-80 грн., мы высылаем Вам посылку.
50-80 грн. - это ориентировочная стоимость доставки товара в Ваш город и - обратно в Киев (в случае, если Вы за ночь передумали забирать товар)

Оплата полной стоимости товара (и стоимости перевозки) за вычетом аванса 50-80грн, производиться при получении товара в офисе "Новой Почты" в Вашем городе.

Доставка по Киеву БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2000 грн.

При заказе до 2000 грн - стоимость доставки от 30 грн. до 40 грн., в зависимости от расстояния .
Доставка заказов осуществляется  курьерами магазина Мotormusic с понедельника по пятницу,  как правило - в день заказа или на следующий. 
В субботу и воскресенье в Киеве товар можно купить только самовывозом в наших магазинах Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется с помощью украинских компаний-перевозчиков: САТ , Автолюкс , Новая ПочтаГюнселДеливери, ИнТайм и др.  


Если их нет в Вашем городе - посылкой  Укрпочты в любую точку Украины (PS: Укрпочта работает хуже и медленнее вышеперечисленных компаний - не путать с НОВОЙ ПОЧТОЙ).

ТОП ПРОДАЖ РАЗДЕЛА Автомагнитолы (без видео)
Автомагнитолы (без видео) Pioneer MVH-X580BT
3690 3525 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KD-R307BEE
783 725 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KW-SD70BTEYD
3869 3625 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KD-R417EY
1972 1624 ГРН
Автомагнитолы (без видео) Pioneer MVH-S300BT
3030 2764 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KD-R494
1934 1740 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KD-R317EE
783 725 ГРН
Автомагнитолы (без видео) Pioneer DEH-S5000BT
3810 3525 ГРН
Автомагнитолы (без видео) JVC KW-R500EYD мятая коробка
3116 2813 ГРН
 
email: sale@motormusic.kiev.ua
---------------------------------------
1 точка. КИЕВ, бульвар Перова, 19, авторынок., пав.26
Валерий

+380673984295
+380635083354

+380500711770
На карте:  motormusic.kiev.ua
------------------
2. точка с установкой.
КИЕВ, наб. Луговая, 8, Судоремонтный завод
на проходной- пропуск "на автозвук"
Григорий
+3
80662722917- 23-24.03.19- выходной 
+380975073963
+380635083354

На карте: audio4car
-------------------------------
дежурный тел. = +380973500425 Игорь
УСТАНОВКА: audio4car Набережно-Луговая 8


Автомагнитолы Киев © Motormusic 2008-2019