АВТО-видео-регистратор. Gazer F735G

F735G
Код товара: 14832
ДОБАВИТЬ К СРАВНЕНИЮ
нет в наличии
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ
8906 ГРН
Уведомить о наличии КУПИТЬ В КРЕДИТ
КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР
АВТО-видео-регистраторы. Gazer F735G
8906.00
2.5 %
0
0
( 0) ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Максимальное разрешение видео:
Quad HD /2560x1440
Количество камер:
1
Тип крепления:
поворотное
Встроенный GPS:
Есть
Экран:
Нет
Встроенный WI-FI:
Есть
Встроенный Bluetooth:
Нет
Угол обзора:
125-140
Гарантия: 12 месяцев

Описание Gazer F735G

Gazer F735g


Відеореєстратор Gazer F735g із роздільною здатністю запису Quad HD, модулем Wi-Fi, GPS, а також інноваційним магнітним кріпленням з передачею живлення поєднує передові розробки з унікальним дизайном та відмінною ергономікою. Мобільний додаток дозволяє переглядати та ділитися записами в соціальних мережах і месенджерах, аналізувати свої поїздки та стиль водіння. Можливість підключення другого реєстратора по Wi-Fi дозволяє створити двоканальну бездротову систему.

Ключові переваги


Запис у форматі Quad HD з WDR і кут огляду 140°
Вбудований Wi-Fi модуль і можливість підключення другого реєстратора
Додаток «Gazer Viewer» для iPhone та Android
Інноваційне магнітне кріплення з передачею живлення
GPS модуль з аналітикою поїздок та стилю водіння
Підтримка карт пам'яті до 128 Gb, безперервний відеоряд
Пульт ДК для збереження фото та відеофрагментів
G-сенсор, режим паркування та функція Time-Lapse
Унікальний дизайн та відмінна ергономіка

Quad HD зйомка з функцією WDR


Головна цінність будь-якого відеореєстратора — це якість запису. Автомобільний відеореєстратор Gazer F735g здійснює відеозйомку із роздільною здатністю Quad HD (2560x1440p). Широкий кут огляду 140°, 6-шарова скляна просвітлена лінза з апертурою F1.8, матриця розміром 1/3" забезпечують високу деталізацію і якість картинки, щоб максимально розкрити можливості 2K запису.

Функція WDR є на сьогоднішній день однією з найбільш популярних в автомобільних відеореєстраторах. При різких перепадах освітлення (при виїзді з тунелю, русі авто проти світла та ін.) дана технологія дозволить уникнути «сліпих» ділянок на відео. Об'єкти, які під час зйомки були занадто засвічені або навпаки - потрапили в тінь, завдяки технології WDR на відеозаписах залишаться чіткими і інформативними.

Вбудований Wi-Fi модуль та підключення другого реєстратора


Відеореєстратор Gazer F735g оснащений модулем Wi-Fi для роботи з мобільним додатком «Gazer Viewer», який можна завантажити з App Store або Play Маркет. Всі можливості для налаштування відеореєстратора, такі як: керування фотографіями та відеозаписами, збереження й редагування відеороликів, перегляд звітів про ваші поїздки, доступні у вашому смартфоні. Поділитися фото чи відеофрагментом вашої подорожі в соціальних мережах або месенджерах тепер дуже просто — ви можете зробити це відразу ж з салону авто.

Відеореєстратор Gazer F735g підтримує функцію об’єднання з відеореєстратором Gazer F720 по мережі Wi-Fi. Функція об'єднання двох відеореєстраторів в загальну мережу дозволяє зручно використовувати пристрої як двоканальну бездротову систему та переглядати потокове відео з обох реєстраторів в режимі «Картинка в картинці» синхронно. При цьому використовується один пульт ДК для екстреного запису, при натисканні якого створюються два скріншота та два відеофрагмента тривалістю 10–30 секунд на обох реєстраторах одночасно. У той же час кожен з реєстраторів проводить запис на свою карту пам'яті незалежно від іншого, а тривалість архівних записів не зменшується за рахунок використання двох каналів.

Додаток «Gazer Viewer» для смартфонів на базі iOS і Android


Для роботи з відеореєстратором Gazer F735g використовується додаток «Gazer Viewer», який можна завантажити з App Store або Play Маркет. На дисплеї вашого смартфона ви можете стежити за відеозаписом в реальному часі, налаштувати відеореєстратор і перевірити карту пам'яті, зберегти відеозаписи на смартфон, поділитися відеозаписами або фото в соціальних мережах Instagram, Twitter, Facebook, а також в месенджерах і Google Drive. Фрагменти відео, а також фотографії, які були зроблені під час натискання пульта ДК, завантажуються в смартфон автоматично під час запуску програми, і ви зможете використовувати їх для публікацій в будь-який зручний для вас час. Ще однією особливістю програми є наявність відео- та фото редактора, що надає можливість редагування і нарізки відеофрагментів, додавання музики, візуальних ефектів, субтитрів та ін.

Інноваційне магнітне кріплення з передачею живлення


Відмінною особливістю відеореєстратора Gazer F735g є інноваційне швидкознімне магнітне кріплення, яке дозволяє миттєво встановлювати та від'єднувати реєстратор без найменшого зусилля. Ви зможете легко зняти реєстратор, залишаючи автомобіль на парковці. При цьому реєстратор надійно закріплений під час руху і фіксує задане положення.

Кабель живлення відеореєстратора під’єднується до кріплення, а передача живлення в реєстратор здійснюється через магнітний роз'єм. Саме кріплення фіксується на лобовому склі автомобіля за допомогою знімного майданчика на 3М скотчі, що дозволяє зняти кріплення з лобового скла, наприклад, для встановлення в інший автомобіль. Дизайн кріплення виконаний в стилі реєстратора і органічно впишеться в салон сучасного автомобіля.

GPS модуль та аналітика поїздок


Gazer F735g оснащений GPS-модулем, який вбудовано в кріплення реєстратора. GPS-приймач зафіксує координати місця розташування та поточну швидкість в момент зйомки, яка також буде відображена на відеозаписах у вигляді титрів. У мобільному додатку ви зможете переглянути маршрут руху автомобіля та його швидкість на карті Google, а також отримати багато додаткової інформації про ваші поїздки, стиль водіння та навіть спортивні досягнення.

Відеореєстратор зафіксує всі ваші поїздки, в рамках кожної з них ви зможете переглянути кількість різких прискорень і гальмувань із зазначенням швидкості початку та закінчення дії, кількість різких поворотів з фіксацією швидкості їх проходження. Вам буде доступна максимальна та середня швидкість руху, загальна висота підйому в метрах, максимальна та середня висота над рівнем моря. Також буде зафіксовано найшвидше прискорення 0–60 км/год і 0–100 км/год і мінімальний гальмівний шлях 60–0 км/год та 100–0 км/год. Всі ці дані можна вивести в одну таблицю та поділитися інформацією в соціальних мережах або месенджерах. На основі цих даних формується оцінка вашого стилю водіння за шкалою 100 балів, і ви можете удосконалювати свої навички і майстерність.

Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Gb


Ви можете не турбуватися про тривалість відеозаписів, які зберігає відеореєстратор F735g з підтримкою карт пам'яті до 128 Gb стандарту microSDXC. Навіть в роздільній здатності Quad HD реєстратор збереже більше 26 годин відео, що зазвичай становить близько двох тижнів поїздок. Якщо вам необхідно отримати ще глибший архів до 37 годин поспіль, досить змінити роздільну здатність запису в налаштуваннях реєстратора в режим HD.

Всі файли відображаються в додатку як безперервна тимчасова шкала, не розділяючись на окремі файли. Залишились в минулому навіть теоретичні пропуски між роликами, жодного моменту запису не буде втрачено. У мобільному додатку ви з легкістю зможете вибрати початок і закінчення часу, щоб завантажити цей відрізок відео у вигляді окремого файлу на ваш смартфон.
Пульт ДК та збереження фото й відеофрагментів

Чудова ідея зберігати важливі й цікаві моменти на вашому шляху втілилася у відеореєстраторі F735g. Для цього в комплекті реєстратора Gazer F735g передбачено елегантний пульт ДК зі спеціальною липкою прокладкою-кріпленням, яку можна закріпити практично на будь-якій поверхні салону автомобіля й так само легко зняти без будь-яких слідів або пошкоджень. Пульт ДК також можливо прикріпити на ключницю або брелок.

У потрібний момент ви зможете миттєво здійснити фотознімок і зберегти відрізок відео тривалістю 10-30 секунд (в залежності від налаштувань), причому половина цього відео буде до моменту натискання кнопки, а друга половина – після моменту натискання. Всі такі фото і відео фрагменти будуть автоматично завантажені на ваш смартфон при найближчому відкритті мобільного додатку «Gazer Viewer», і ви зможете опублікувати або поділитися ними в будь-який зручний час.

G-сенсор, режим парковки і Time-Lapse запис


Відеореєстратор оснащений вбудованим G-сенсором, який реагує на різкі зміни положення у всіх трьох осях. У відеореєстраторі Gazer F735g цей датчик забезпечує збереження відеофайлів, отриманих при різких змінах швидкості або напрямку руху автомобіля, а також в разі позаштатної ситуації. У момент спрацьовування G-сенсора відеофайли переміщаються в окрему папку і не видаляються в процесі циклічного запису. Вони завжди залишаються доступними для перегляду і збереження на смартфон до тих пір, поки користувач не видалить їх в додатку.

Відеореєстратор F735g автоматично визначить, коли автомобіль зупинився і не рухається більше 10 хвилин. В такому випадку включиться режим парковки, в якому відеозапис ведеться в режимі Time-Lapse, зі швидкістю 1 кадр на секунду. Цього цілком достатньо, щоб фіксувати обстановку з припаркованого автомобіля, при цьому значно економиться місце на карті пам'яті та зберігається більше записів під час руху.

Унікальний дизайн та відмінна ергономіка


Відеореєстратор Gazer F735g виконаний в стильному дизайні сучасних спортивних і преміальних автомобілів. Разом з кріпленням, бездротовою кнопкою і зарядним пристроєм реєстратор відмінно впишеться в інтер'єр автомобіля. Ви зможете розмістити бездротову кнопку в найбільш зручному місці, щоб вона завжди була під рукою для фіксації важливих або цікавих подій ваших подорожей. Додатковий USB-роз'єм зарядного пристрою дозволить підключити кабель зарядки смартфона одночасно з підключенням реєстратора. Магнітне кріплення з передачею живлення надасть вам повну свободу дій, щоб без будь-яких проблем знімати і встановлювати реєстратор однією рукою. А якщо буде потрібно зняти і кріплення, без проблем - просто від’єднайте його від 3М майданчика. Все зроблено для вашої зручності та комфорту, щоб ви мали максимум інструментів і можливостей для фото- та відеозапису під час ваших автоподорожей.

Модель


Gazer F735g

Кількість камер


1

Кут огляду


140°

Максимальна роздільна здатність відео


Quad HD (2560x1440)

Об'єктив


6-шаровий, скляний, з просвітленою лінзою та апертурою F1.8

Сенсор


1/3"

Параметри відео


H.264, MP4

Функція WDR


Так

Запис звуку


Так

Відключення мікрофону


Так

Micro USB-інтерфейс


Так

Підтримка карт пам'яті MicroSDXC


до 128 Gb

Титрування дати і часу


Так

Автоматичне включення при подачі живлення


Так

Циклічний запис відео


Так

Тип кріплення на скло


На 3М скотчі

G-сенсор


Так

Режим парковки


Так

Wi-Fi


2,4 ГГц

Time-Lapse запис


Так, в режимі парковки

Живлення


5В, БЖ 12/24В від автомобільної розетки з додатковим роз'ємом USB 1A

Акумуляторна батарея


Вбудована, 250 mAh

Габарити, мм


65*75*65

Вага, грам


70
Читать полностью

Заметили неточность? Сообщите нам.
Пожалуйста, оставьте свой отзыв. Это поможет другим пользователям ознакомиться с данным товаром и определиться с выбором.

ВАШЕ МНЕНИЕ

добавить

На товары в нашем магазине предоставляется гарантия, подтверждающая обязательства по отсутствию в товаре заводских дефектов. Гарантия предоставляется на срок до 12 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. 

Подтверждением права на бесплатное гарантийное обслуживание служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон магазина MOTORMUSIC .

В гарантийном талоне обязательно указываются: модель, серийный номер товара, гарантийный срок и дата продажи. Для получения бесплатного гарантийного обслуживания сохраняйте гарантийный талон на протяжении всего срока эксплуатации товара.Пожалуйста, проверьте комплектность и отсутствие дефектов в товаре при его получении (комплектность определяется описанием изделия или руководством по его эксплуатации).  

Подробнее:http://rozetka.com.ua/warranty/

Оплата производится в гривнах, по курсу, указанному на нашем сайте на момент оплаты. 

Возможные виды оплаты:

-безналичный расчет без НДС (для физических лиц в других городах, для фирм неплательщиков НДС);

-WebMoney.

-наличным расчетом, мгновенный денежный перевод через любое банковское отделение Украины;

-наличным расчетом - на месте с курьером.

Оплата, отправляемого в другой город товара:

Оплата товара с других городов Украины осуществляется на выбор по 2 вариантам:

1) Предоплата 100%. Перевод денег на наш счет в банке. 
Оплата складывается из: стоимости товара (см. на сайте) +1% (от стоимости) - банку за услуги по переводу денег.

2) Наложенным платежом. (Отправляем только Новой Почтой!)
После оплаты через терминал Приват-банка (простая и быстрая операция) символической суммы 50-80 грн., мы высылаем Вам посылку.
50-80 грн. - это ориентировочная стоимость доставки товара в Ваш город и - обратно в Киев (в случае, если Вы за ночь передумали забирать товар)

Оплата полной стоимости товара (и стоимости перевозки) за вычетом аванса 50-80грн, производиться при получении товара в офисе "Новой Почты" в Вашем городе.

Доставка по Киеву БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2000 грн.

При заказе до 2000 грн - стоимость доставки от 30 грн. до 40 грн., в зависимости от расстояния .
Доставка заказов осуществляется  курьерами магазина Мotormusic с понедельника по пятницу,  как правило - в день заказа или на следующий. 
В субботу и воскресенье в Киеве товар можно купить только самовывозом в наших магазинах Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется с помощью украинских компаний-перевозчиков: САТ , Автолюкс , Новая ПочтаГюнселДеливери, ИнТайм и др.  


Если их нет в Вашем городе - посылкой  Укрпочты в любую точку Украины (PS: Укрпочта работает хуже и медленнее вышеперечисленных компаний - не путать с НОВОЙ ПОЧТОЙ).

ТОП ПРОДАЖ РАЗДЕЛА АВТО-видео-регистраторы.
АВТО-видео-регистраторы. LUXURY ДВР-зеркало DV-800
1755 1053 ГРН
АВТО-видео-регистраторы. Playme SPARK
4346 3990 ГРН
АВТО-видео-регистраторы. Mystery MDR-900HDS
2890 1470 ГРН
Автомагнитолы Киев © Motormusic 2008-2021